Biustonosze do karmienia,
oraz bielizna dla kobiet w ciąży

Lovemum - Najpiękniejsze biustonosze do karmienia
Kontakt: +48 728 549 540
+48 795 722 588
Strona główna

Wyszukaj wg. rozmiaru

Męska strefa

Przepraszamy, chwilowo nie przyjmujemy zamówień.
Zapraszamy wkrótce.

 

Pomyśl jak sprawić Jej radość

Ostatnimi czasy zapewne toniecie w przygotowaniach do przyjścia na świat Waszego dziecka lub właśnie poświęcacie się już nowym obowiązkom.
Jeśli trafiłeś do naszego sklepu znaczy to, że pragniesz sprawić swojej ukochanej odrobinę przyjemności w tym nieco zwariowanym okresie. To wspaniały pomysł. Drobny upominek w postaci bielizny na pewno sprawi jej radość.

Czym wyróżniają się nasze biustonosze do karmienia

Biustonosze, które tutaj oferujemy są z wielu względów wyjątkowe. Przede wszystkim są wygodne, nie zawierają twardych metalowych fiszbin, które mogłyby hamować produkcję mleka, wykończone są naturalnymi materiałami, aby nie dopuścić do podrażnienia wrażliwej skóry, dodatkowo każdy z nich wyposażony jest w specjalne odpinane miseczki - to taki trik umożliwiający mamom karmienie bez konieczności zdejmowania całego biustonosza. Lecz największym atutem naszych biustonoszy jest to, że są czarujące i zniewalająco piękne. Każda mama będzie czuła się w nich atrakcyjnie i kobieco.
Zatem...
My uważamy, że to świetny pomysł na drobny upominek jeśli i Ty tak uważasz stoisz przed nielada wyzwaniem.

Dobór wlaściwego rozmiaru i modelu


Zapewne nie umknęło Twojej uwadze, ze kształty Twojej kobiety znacznie zmieniły od tych sprzed ciąży. Musisz więc zwrócić szczególną uwagę, aby dobrać odpowiedni rozmiar.
Masz zatem do zdobycia dwa wymiary: liczbę (np. 75, 80) opisującą obwód pod biustem w centymetrach oraz literkę (np. B, C), która opisuje wielkość miseczki, czyli różnicę między obwodem w biuście, a obwodem pod biustem. To tyko trochę teorii, abyś wiedział mniej więcej czego szukać. Aby zdobyć te dwie magiczne dane proponujemy w dyskretny sposób zapytać partnerkę o rozmiar biustonosza sprzed ciąży i obecny - jest spora szansa, że pomyśli, iż poprostu interesują Cię jej kształty i nie domyśli się prawdziwych zamiarów. Lecz uważaj musisz to zrobić bardzo umiejętnie gdyż kobiety posiadają szósty zmysł.
Jeśli nie chcesz ryzykować zdemaskowania swoich planów spróbuj podpatrzeć metkę biustonosza, który obecnie nosi Twoja partnerka, i który idealnie na nią pasuje. Uważaj, aby nie spisać rozmiaru z biustonosza sprzed ciąży!
Jeśli masz już rozmiar, pora abyś wybrał model. Pomyśl więc jakie kolory lubi Twoja ukochana i spróbuj dobrać model, który najbardziej do niej pasuje.

Nie załamuj rąk!

Jeśli uważasz, że wybór biustonosza to wyzwanie ponad Twoje siły, możesz również skorzystać z oferty naszych koszulek nocnych, które podobnie jak biustonosze posiadają szereg udogodnień ułatwiających karmienie piersią, a przy tym sprawią, że w sypialni Twoja ukochana będzie wyglądała zniewalająco!

Zobacz film jak dobrać rozmiar
 

Facebook