Biustonosze do karmienia,
oraz bielizna dla kobiet w ciąży

Lovemum - Najpiękniejsze biustonosze do karmienia
Kontakt: +48 728 549 540
+48 795 722 588
Strona główna

Wyszukaj wg. rozmiaru

Jak dobrać rozmiar

Przepraszamy, chwilowo nie przyjmujemy zamówień.
Zapraszamy wkrótce.

 

Aby biustonosz ciażowy, czy do karmienia odpowiednio spełniał swoją rolę bardzo ważne jest prawidłowe dobranie rozmiaru. W tej zakładce postaramy się udzielić Ci kilku przydatnych wskazówek.

KROK 1
Mierzymy obwód pod biustem na wydechu pilnując przy tym, aby taśma ułożona była równolegle do podłogi, pomiar na ukos będzie nam zawyżał obwód. Przyjmijmy, że pomiar wskazał wartość 83 cm. Jęśli będziesz korzystała z angielskiej tabeli rozmiarów powinnaś teraz zaniżyć otrzymany wynik do pełnej “piątki”. A więc w tym przypadku obwód stanika będzie wynosił 80. Jeśli będziesz korzystała z polskiej tabeli rozmiarów również warto zaniżyć nieco wynik przed odszukaniem odpowiedniej wartości w tabeli. Odpowiedni pomiar jest tutaj bardzo ważny gdyż większa część ciężaru piersi powinna być podtrzymywana nie przez ramiączka, a właśnie przez obwód pod biustem, dlatego w tym miejscu stanik powinien być bardzo dobrze dopasowany.

KROK 2
Teraz mierzymy obwód w biuście w miejscu gdzie jest on najpełniejszy, można to zrobić w miękkim biustonoszu. Przyjmijmy, że pomiar wskazał wartość 100 cm. W tym przypadku, korzystając z tabeli angielskiej, w kolumnie “Obwód 80” szukamy wartości najbliższej 100. W tym przypadku będzie to 99 lub 101,5, zatem rozmiar biustonosza w rozmiarówce angielskiej dla obwodu pod biustem 83 cm i obwodu w biuście 100 cm to 80D lub 80 DD. Spróbujmy teraz odczytać rozmiar z polskiej tabeli rozmiarów. W kolumnie “Obwód 80” odszukujemy wartości 100, okazuje się, ze jest to wartosć na granicy miseczki D i E. Zatem w polskiej rozmiarówce powinnyśmy zdecydować sie na stanik 80 D lub E

...I PRZYDATNA UWAGA NA KONIEC
Rozmiary angielskie i polskie różnią się od siebie, zwłaszcza powyżej miseczki D. Angielski biustonosz 70 F będzie miał sporo wieksze miseczki niż niż polski w tym samym rozmiarze. Dlatego prosimy o uważne odczytywanie rozmiarów z odpowiedniej tabeli.

Tabela rozmiarów seraphine

Tabela rozmiarów koszulek ciążowych i dla kobiet karmiących HOTmilk

 Tabela rozmiarów firmy Cake i HOTmilk


Tabela rozmiarów firmy Alles

Facebook